Advertisement

makIneler-c-3

PDF Yazdır E-Posta

Kuaför Makası ürünleri arasında en önemli yeri belki de manikeler kaplamaktadır. Bir kuaför veya berber salonu için gerekli olabilecek tüm makineler kuaför pazarı stoklarında mevcuttur.

Fön Makineleri'nde çeşit ve ekonomi bir aradadır. Değişik kalite ve fiyatlardaki profesyonel fön makineleri nden birini seçerek istediğini performansa istediğiniz fiyata ulaşabilirsiniz.

Satışını yapmakta olduğumuz Sir Ağda Makineleri nin bir çoğu kuaför pazarı garantisi altındadır. En etkili epilasyon yolu olan sir ağda için salon kullanımına yönelik profesyonel ya da ev kullanımına yönelik amatör ürünleri reyonlarımızda bulabilirsiniz. 

Mizample makinesi , saç buhar makinesi, yüz buhar makinesi gibi sektöre özel makineleri de kuaför pazarı sanal reyonlarında inceleyebilir, sipariş vererek hemen temin edebilirsiniz.

Saç kesim makineleri nde sektörün lider markaları Kuaför Pazarı'nda... Moser , Thrive 808 , Della, Etap gibi çok satılan klasikleşmiş markalar ile birlikte, yeni nesil hesaplı ve  ergonomik saç kesim makineleri de sana reyonlarımızda inceleyebileceğiniz ürünler arasındadır. Özellikle Moser makinelerdeki geniş model yelpazesi ile her kuaför ve berber aradığı saç kesme makinesine kavuşacak.

Ayrıca saç tost makinesi, ve saç maşası konusunda da Kuaför Pazarı iddialı bir ürün portföyüne sahiptir.  Seramik Saç maşası ve seramik saç tostu saçlarını şekillendirmek isteye bakımlı bayanlar ile profesyonel ürün arayan kuaförlerin vazgeçilmezi olacak. Çeşitli markalarda saç tostları kabarık inatçı kıvırcık saçları hizaya sokarken, profesyonel seramik saç tostu hacimsiz saçlara özlenen su dalgası gibi kıvrımları verecektir.

 

Alışveriş Yapmak için Tıklayınız